Ойындар кестесі
2019 жылғы Бірінші лига командалары арасындағы Қазақстан Біріншілігінің күнтізбесі
 
18-26 наурыз
Қазақстан Республикасының Кубогы, іріктеу кезең
 
Бірінші айналым
 
I тур
5 сәуір (жұма)
Байқоныр – Қызыл-Жар СК
Оңтүстік академиясы – Қыран
 
6 сәуір (сенбі)
Мақтаарал – Жетісу Б
Каспий – Шахтер-Болат
Алтай – Екібастұз
Астана (ж) – Ақжайық
 
7 сәуір (жексенбі)
Қайрат-Жастар – Актобе-Жас
 
10 сәуір (сәрсенбі)
Қазақстан Республикасының Кубогы, 1/8 финал
 
II тур
13 сәуір (сенбі)
Астана (ж) – Актобе-Жас
 
14 сәуір (жексенбі)
Қызыл-Жар СК – Қайрат-Жастар
Қыран – Байқоныр
Екібастұз – Оңтүстік академиясы
Мақтаарал – Каспий
 
15 сәуір (дүйсенбі)
Шахтер-Болат – Алтай
Жетісу Б – Ақжайық
 
III тур
21 сәуір (жексенбі)
Каспий – Жетісу Б
Алтай – Мақтаарал
Оңтүстік академиясы – Шахтер-Болат
Байқоныр – Екібастұз
Қайрат-Жастар – Қыран
Астана (ж) – Қызыл-Жар СК
Ақжайық – Актобе-Жас
 
IV тур
28 сәуір (жексенбі)
Жетісу Б – Актобе-Жас
Қызыл-Жар СК – Ақжайық
Қыран – Астана (ж)
Екібастұз – Қайрат-Жастар
Шахтер-Болат – Байқоныр
Мақтаарал – Оңтүстік академиясы
Каспий – Алтай
 
V тур
4 мамыр (сенбі)
Алтай – Жетісу Б
Оңтүстік академиясы – Каспий
Байқоныр – Мақтаарал
Қайрат-Жастар – Шахтер-Болат
Астана (ж) – Екібастұз
Ақжайық – Қыран
Актобе-Жас – Қызыл-Жар СК
 
8 мамыр (сәрсенбі)
Қазақстан Республикасының Кубогы, 1/4 финал
 
VI тур
11 мамыр (сенбі)
Шахтер-Болат – Астана (ж)
Жетісу Б – Қызыл-Жар СК
Қыран – Актобе-Жас
Екібастұз – Ақжайық
Мақтаарал – Қайрат-Жастар
Каспий – Байқоныр
Алтай – Оңтүстік академиясы
 
VII тур
16 мамыр (бейсенбі)
Оңтүстік академиясы – Жетісу Б
Байқоныр – Алтай
Қайрат-Жастар – Каспий
Астана (ж) – Мақтаарал
Ақжайық – Шахтер-Болат
Актобе-Жас – Екібастұз
Қызыл-Жар СК – Қыран
 
22 мамыр (сәрсенбі)
Қазақстан Республикасының Кубогы, 1/2 финал, бірінші ойындар
 
VIII тур
25 мамыр (сенбі)
Шахтер-Болат – Актобе-Жас
Жетісу Б – Қыран
 
26 мамыр (жексенбі)
Екібастұз – Қызыл-Жар СК
Мақтаарал – Ақжайық
Каспий – Астана (ж)
Алтай – Қайрат-Жастар
Оңтүстік академиясы – Байқоныр
 
IX тур
31 мамыр (жұма)
Байқоныр – Жетісу Б
Қайрат-Жастар – Оңтүстік академиясы
Астана (ж) – Алтай
Қызыл-Жар СК – Шахтер-Болат
Қыран – Екібастұз
Актобе-Жас – Мақтаарал
Ақжайық – Каспий
 
X тур
15 маусым (сенбі)
Шахтер-Болат – Қыран
Жетісу Б – Екібастұз
 
16 маусым (жексенбі)
Мақтаарал – Қызыл-Жар СК
Каспий – Актобе-Жас
Алтай – Ақжайық
Оңтүстік академиясы – Астана (ж)
Байқоныр – Қайрат-Жастар
 
19 маусым (сәрсенбі)
Қазақстан Республикасының Кубогы, 1/2 финал, қарымта кездесулер
 
XI тур
22 маусым (сенбі)
Қыран – Мақтаарал
Қайрат-Жастар – Жетісу Б
 
23 маусым (жексенбі)
Астана (ж) – Байқоныр
Ақжайық – Оңтүстік академиясы
Актобе-Жас – Алтай
Қызыл-Жар СК – Каспий
Екібастұз – Шахтер-Болат
 
XII тур
29 маусым (сенбі)
Жетісу Б – Шахтер-Болат
Мақтаарал – Екібастұз
Каспий – Қыран
Алтай – Қызыл-Жар СК
Оңтүстік академиясы – Актобе-Жас
Байқоныр – Ақжайық
Қайрат-Жастар – Астана (ж)
 
XIII тур
6 шілде (сенбі)
Астана (ж) – Жетісу Б
Ақжайық – Қайрат-Жастар
Актобе-Жас – Байқоныр
Қызыл-Жар СК – Оңтүстік академиясы
Қыран – Алтай
Екібастұз – Каспий
Шахтер-Болат – Мақтаарал
 
Второй круг
 
XIV тур
27 шілде (сенбі)
Ақжайық – Жетісу Б
Байқоныр – Қыран
Оңтүстік академиясы – Екібастұз
Алтай – Шахтер-Болат
Каспий – Мақтаарал
Қайрат-Жастар – Қызыл-Жар СК
Актобе-Жас – Астана (ж)
 
XV тур
2 тамыз (жұма)
Шахтер-Болат – Оңтүстік академиясы
 
3 тамыз (сенбі)
Жетісу Б – Каспий
Мақтаарал – Алтай
Екібастұз – Байқоныр
Қыран – Қайрат-Жастар
Қызыл-Жар СК – Астана (ж)
 
4 тамыз (жексенбі)
Актобе-Жас – Ақжайық
 
XVI тур
10 тамыз (сенбі)
Ақжайық – Қызыл-Жар СК
Астана (ж) – Қыран
Қайрат-Жастар – Екібастұз
Байқоныр – Шахтер-Болат
Оңтүстік академиясы – Мақтаарал
Алтай – Каспий
Актобе-Жас – Жетісу Б
 
XVII тур
17 тамыз (сенбі)
Жетісу Б – Алтай
Каспий – Оңтүстік академиясы
Мақтаарал – Байқоныр
Шахтер-Болат – Қайрат-Жастар
Екібастұз – Астана (ж)
Қыран – Ақжайық
Қызыл-Жар СК – Актобе-Жас
 
XVIII тур
24 тамыз (сенбі)
Қызыл-Жар СК – Жетісу Б
Актобе-Жас – Қыран
Ақжайық – Екібастұз
Астана (ж) – Шахтер-Болат
Қайрат-Жастар – Мақтаарал
Байқоныр – Каспий
Оңтүстік академиясы – Алтай
 
XIX тур
30 тамыз (жұма)
Жетісу Б – Оңтүстік академиясы
Алтай – Байқоныр
Каспий – Қайрат-Жастар
Мақтаарал – Астана (ж)
Шахтер-Болат – Ақжайық
Екібастұз – Актобе-Жас
Қыран – Қызыл-Жар СК
  
XX тур
14 қыркүйек (сенбі)
Қыран – Жетісу Б
Қызыл-Жар СК – Екібастұз
Актобе-Жас – Шахтер-Болат
Ақжайық – Мақтаарал
Астана (ж) – Каспий
Қайрат-Жастар – Алтай
Байқоныр – Оңтүстік академиясы
 
XXI тур
20 қыркүйек (жұма)
Жетісу Б – Байқоныр
Оңтүстік академиясы – Қайрат-Жастар
Алтай – Астана (ж)
Каспий – Ақжайық
Мақтаарал – Актобе-Жас
Шахтер-Болат – Қызыл-Жар СК
Екібастұз – Қыран
 
22 қыркүйек (жексенбі)
Қазақстан Республикасының Кубогы, Финал
 
XXII тур
28 қыркүйек (сенбі)
Екібастұз – Жетісу Б
Қыран – Шахтер-Болат
Қызыл-Жар СК – Мақтаарал
Актобе-Жас – Каспий
Ақжайық – Алтай
Астана (ж) – Оңтүстік академиясы
Қайрат-Жастар – Байқоныр
 
XXIII тур
5 қазан (сенбі)
Жетісу Б – Қайрат-Жастар
Байқоныр – Астана (ж)
Оңтүстік академиясы – Ақжайық
Алтай – Актобе-Жас
Каспий – Қызыл-Жар СК
Мақтаарал – Қыран
Шахтер-Болат – Екібастұз
  
XXIV тур
20 қазан (жексенбі)
Шахтер-Болат – Жетісу Б
Екібастұз – Мақтаарал
Қыран – Каспий
Қызыл-Жар СК – Алтай
Актобе-Жас – Оңтүстік академиясы
Ақжайық – Байқоныр
Астана (ж) – Қайрат-Жастар
 
XXV тур
27 қазан (жексенбі)
Жетісу Б – Астана (ж)
Қайрат-Жастар – Ақжайық
Байқоныр – Актобе-Жас
Оңтүстік академиясы – Қызыл-Жар СК
Алтай – Қыран
Каспий – Екібастұз
Мақтаарал – Шахтер-Болат
 
XXVI тур
3 қараша (жексенбі)
Жетісу Б – Мақтаарал
Шахтер-Болат – Каспий
Екібастұз – Алтай
Қыран – Оңтүстік академиясы
Қызыл-Жар СК – Байқоныр
Актобе-Жас – Қайрат-Жастар
Ақжайық – Астана (ж)
  
15 қараша (жұма)
Премьер-Лига-2020 қатысуға құқық беретін өтпелі ойын, бірінші кездесу
 
18 қараша (дүйсенбі)
Премьер-Лига-2020 қатысуға құқық беретін өтпелі ойын, қарымта кездесу