Ойындар кестесі

2018 жылғы Бірінші лига командалары арасындағы Қазақстан Біріншілігінің күнтізбесі

18-26 наурыз, Қазақстан Республикасының Кубогы, іріктеу кезең

 Бірінші айналым

 I тур

1 сәуір (жексенбі)

Қайрат А – Каспий
Байқоңыр – Тараз
Мақтарал – Екібастұз
Жетісу Б – Оқжетпес
Қыран – Шахтер-Болат
Алтай – Ақтөбе-Жас

II тур

8 сәуір (жексенбі)

Мақтарал – Оқжетпес
Байқоңыр – Екібастұз
Каспий – Тараз

9 сәуір (дүйсенбі)

Жетісу Б – Шахтер-Болат
Қыран – Алтай
Қайрат А – Ақтөбе-Жас

III тур

14 сәуір (сенбі)

Тараз – Қайрат А
Екібастұз – Каспий
Оқжетпес – Байқоңыр
Шахтер-Болат – Мақтарал
Алтай – Жетісу Б

15 сәуір (жексенбі)

Ақтөбе-Жас – Қыран

18 сәуір (сәрсенбі), Қазақстан Республикасының Кубогы, 1/8 финал

IV тур

21 сәуір (сенбі) * (ҚР Кубогының 1/8 финалына қатысатын командалардың ойыны автоматты түрде  22 сәуірге ауыстырылады)

Мақтарал – Алтай
Байқоңыр – Шахтер-Болат
Каспий – Оқжетпес
Тараз – Екібастұз
Жетісу Б – Ақтөбе-Жас

23 сәуір (дүйсенбі)

Қайрат А – Қыран

V тур

27 сәуір (жұма)

Екібастұз – Қайрат А
Оқжетпес – Тараз
Шахтер-Болат – Каспий
Алтай – Байқоңыр
Қыран – Жетісу Б
Ақтөбе-Жас – Мақтарал 

VI тур

2 мамыр (сәрсенбі)

Қайрат А – Жетісу Б
Мақтарал – Қыран
Каспий – Алтай
Тараз – Шахтер-Болат
Екібастұз – Оқжетпес
Байқоңыр – Ақтөбе-Жас

VII тур

8 мамыр (сейсенбі)

Оқжетпес – Қайрат А
Шахтер-Болат – Екібастұз
Алтай – Тараз
Қыран – Байқоңыр
Жетісу Б – Мақтарал
Ақтөбе-Жас – Каспий

VIII тур

12 мамыр (сенбі)

Қайрат А – Мақтарал
Байқоңыр – Жетісу Б
Каспий – Қыран
Екібастұз – Алтай
Оқжетпес – Шахтер-Болат
Тараз – Ақтөбе-Жас

IX тур

17 мамыр (бейсенбі)

Қыран – Тараз

19 мамыр (сенбі)

Шахтер-Болат – Қайрат А
Алтай – Оқжетпес
Жетісу Б – Каспий
Мақтарал – Байқоңыр
Ақтөбе-Жас – Екібастұз

23 мамыр (сәрсенбі), Қазақстан Республикасының Кубогы, 1/4 финал

X тур

26 мамыр (сенбі) * (ҚР Кубогының 1/4 финалына қатысатын командалардың ойыны автоматты түрде  27 мамырға ауыстырылады)

Қайрат А – Байқоңыр
Каспий – Мақтарал
Тараз – Жетісу Б
Екібастұз – Қыран
Шахтер-Болат – Алтай
Оқжетпес – Ақтөбе-Жас

ХI тур

31 маусым (бейсенбі)

Мақтаарал – Тараз

1 маусым (жұма)

Алтай – Қайрат А
Қыран – Оқжетпес
Жетісу Б – Екібастұз
Байқоңыр – Каспий
Ақтөбе-Жас – Шахтер-Болат

6 маусым (сәрсенбі), резервті күн

Екінші айналым

ХII тур

10 маусым (жексенбі)

Ақтөбе-Жас – Қайрат А
Оқжетпес – Мақтарал

11 маусым (дүйсенбі)

Алтай – Қыран
Шахтер-Болат – Жетісу Б
Екібастұз – Байқоңыр
Тараз – Каспий

14 маусым (бейсенбі), Қазақстан Республикасының Кубогы, 1/2 финал, бірінші ойындар

ХIII тур

16 маусым (сенбі) * (ҚР Кубогының 1/2 финалына қатысатын командалардың ойыны автоматты түрде  17 маусымға ауыстырылады)

Қайрат А – Тараз
Каспий – Екібастұз
Байқоңыр – Оқжетпес
Мақтарал – Шахтер-Болат
Жетісу Б – Алтай
Қыран – Ақтөбе-Жас

ХIV тур

Какую позицию нужно усилить "Акжайыку" перед третьим кругом чемпионата?